Diskuze

Datum 22.11.2009

Vložil morgana

Titulek Re: ale...

Odpovědět

... určite. Čo budeme robiť dnes a zajtra večer vieme :-)
Pekný večer so SuperStar bez stresu všetkým Thomasovým fanúšikom :-)

Datum 24.11.2009

Vložil morgana

Titulek Re: ale...

Odpovědět

Chalani v SuperStar sa v nedeľu blysli. Thomas aj keď len v hymne zažiaril, bol tak ako vždy perfektný, neviem prečo má chuť na neho niekto stále útočiť a kritizovať.
Mal ešte súťažiť, jednoducho tam chýba ...
Mýlka sa stala vtedy keď vypadol.

Datum 24.11.2009

Vložil IkaV

Titulek Re: Re: ale...

Odpovědět

vieš Morgana... keď raz niekoho niekde "nechcú" vždy si nájdu dôvod. Áno chýba tam... vedela som si ho predstaviť vo veľa hudobných polohách... dokonca aj keby tam dal svoje tanečné umenie tak by ľuďom padli sánky. Bohužiaľ, ale veci idú inak ako by mali ísť. Keď sa niekomu nepáči jeho pozitívny prístup k veciam a zhadzuje ho slovne tam kde môže, tak s tým sme my fanúšikovia v tejto súťaži nemohli nič urobiť. A máš pravdu... v tej hymne je úplne zlatý... a nejako sa mi páčil práve v tento pondelok :)

Datum 28.11.2009

Vložil morgana

Titulek Re: Re: Re: ale...

Odpovědět

... IkaV, no na mňa pôsobí vždy rovnako pozitívne, nielen v tento pondelok :-). na scéne pôsobí neuveriteľne dobre ... Vnímam ho ako Apolóna, kedykoľvek sa zjaví vždy zažiari, nie preto, že má dokonalý telesný zjav, mimoriadne krásny chrup, ale preto, že sa usmieva a napriek všetkým danostiam, úžasnej charizme, je veľmi skromný a hlavne prirodzený.

Datum 17.11.2009

Vložil IkaV

Titulek superstar bol omyl

Odpovědět

... ale nechcem aby to vyznelo až tak negativisticky. Táto súťaž nie je o vyzretých a životom skúsených ľuďoch. Tí nemajú veľkú šancu uspieť. (viď hlasujúce jačiace deti) A aj iné okolnosti (porota) nedávajú veľké šance (majú svojich predpísaných favoritov). Preto mi je veľmi smutno, že ešte stále sa stáva, že si do Thomasa kopnú (aj keď to nepovedia naplno) ale ja ako jeho fanúšik to cítim a potom je mi smutno.

Datum 15.11.2009

Vložil Morgana

Titulek Som nadšená

Odpovědět

Som nadšená, že Thomasovi priaznivci sa budú stretať so svojím idolom na stránke ktorá má inú úroveň ako
https://superstarcz.nova.cz/clanek/soutezici/thomas-puskailer.html
Dúfam, že administrátor (Simonka?) nepripustií podobné trapné príspevky aké sa objavili na uvedenej stránke.
Vďaka za to, aj za založenie FanClubu. Veľa úspechov!

Datum 15.11.2009

Vložil IkaV

Titulek Re: Som nadšená

Odpovědět

ja tiež :)

Datum 16.11.2009

Vložil morgana

Titulek Re: Re: Som nadšená

Odpovědět

Som rada, že tu si budeme môcť vymeniť názory, skutočne tam to bolo viac než trapné, dúfam, že tu sa to nezvrhne a bude to cenzúrované voči ... ja fakt neviem ako ich nazvať, je to neuveriteľné, že niekto na tom funguje a robí mu to dobre keď na niekoho "kydne" aj keď mu nesiaha a nevyrovná sa v ničom.
Tiež si Thomasa predstavujem pri mnohých piesňach o ktorých si myslím, že by mu sadli lepšie ako ešte účinkujúcim.
Snáď sa dočkáme vytúženého CD a dnes večer ho budeme vidieť tiež. :-)))
pááá ....

Datum 16.11.2009

Vložil IkaV

Titulek Re: Re: Re: Som nadšená

Odpovědět

aj keď iba na malilinkú chvíľu. Režisér si ho prestáva všímať a tým "zraňuje" nás Thomasovych fanúšikov. Tak "Nie som blázon rátajte s tým..."

Datum 13.11.2009

Vložil mAry

Titulek ThOmY:-*

Odpovědět

On je prostě nejlepší!!! Má krásnej hlas a úsměv:D Škoda, že vypadl:-*

Anketa

Jaký máte názor na Thomase?

Celkový počet hlasů: 328